Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalitesiz PSU
Genel olarak GTA 5 , forza horizon , the crew 2 tarzı oyunlar için aldım ek olarak photoshop da kullanacağım yanında ise 500 GB HDD var İnce hesap'dan aldım şuan kargoya verilmiş durumda.
Her yere sordum fakat psu ya çok kalitesiz C4 türünden dediler ne gibi sıkıntılar yaşarım?

Bazılarına sordum sorun yaratmaz dediler ( @Dream41 vb.) Fakat daha bilgili birilerine ihtiyacım var

roottrMTVmY_3.jpg
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke sharkoon corsair vb tercih etseydiniz technopat da da var bir sürü yorum alınmaması hakkında

Ayrıca su 630 kronik sorunlu bir ssd ve işlemci olarak ryzen 5 2600x bakabilirdiniz çünkü 3500x 6/6 işlemci ve tek çekirdek performansı 2600x'e göre düşük kalıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: devrimumut
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: MMStheHoly
Cidden patlar mı?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kasaya uyumlu satın alabileceğim psu önerir misiniz
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-12-2020 Saat: 01:58)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kasaya uyumlu satın alabileceğim psu önerir misiniz

https://www.incehesap.com/zalman-wattgiga-k650w-zm650-gvii-650w-power-supply-fiyati-45898/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu grafik kartı ve işlemciyle sana 600w bir psu yetmeyebilir.650w yada 700w öneririm.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar elime geçti ve açtım umarım bir sorun olmaz
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence çalıştırma yeni PSU'yu bekle.
Ara
Cevapla PGM
SSD yi ve PSU ya güvenme değiştir bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İncehesap olsun Trendyol olsun niye patlayabilecek bir kasa satıyorlar ki eğer birinin daha önce başına gelseydi satmazlardı diye düşünüyorum ayrıca ssd nin neresi kronik sorunlu yazar mısınız acaba üretici mi açıkladı sorun var diye çünkü bana baya hızlı ve sorunsuz geldi 4 saniyede açılıyor bilgisayar

Bu arada daha stress test yapma şansım olmadı yetiyor mu 600 W diye fakat incehesap söylemez miydi yetmez diye 600 W
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2020 Saat: 03:30)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İncehesap olsun Trendyol olsun niye patlayabilecek bir kasa satıyorlar ki eğer birinin daha önce başına gelseydi satmazlardı diye düşünüyorum ayrıca ssd nin neresi kronik sorunlu yazar mısınız acaba üretici mi açıkladı sorun var diye çünkü bana baya hızlı ve sorunsuz geldi 4 saniyede açılıyor bilgisayar

Bu arada daha stress test yapma şansım olmadı  yetiyor mu 600 W diye  fakat incehesap söylemez miydi yetmez diye 600 W

Hocam bu kadar net biliyorsunuz madem neden konu açtınız :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayır yani izlediğim çoğu youtube kanalları örnek olarak donanım arşivi, pc hocası fln kronik sorunlu diyenler varsa tam sebebini öğrenin fln diyordu
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SSD'nin testlerine bakarsanız okuma ve yazma hızının her testten teste sürekli değiştiğini sabit kalmadığını görürsünüz. Buda size stabil bir SSD imkanı sunamaz. PC'nin 4 saniyede açılması SSD'dinin ne kadar iyi olup olmadığını anlamanız için bir etken değil.

Kasa hiç yoktan güzel lakin. İçindeki PSU kasa ile entegre olduğu için. Frisby kötü malzemeler kullanıyor. 2-3 gün sonra yanık kokusu gelmezse şaşırmayın. Böyle güçlü bir sistemimi ***** saçma bir PSU'ya emanet etmem. 600W'da kullanırsın ama sistemin stabil olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden kullandığı: ucuz olduğu için kullanıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Hoffa
Yazma ve okuma değerlerin vaat ettiğinin çok altında.
Çok ısınıyor.
İçinde sistem(Windows) yüklü ise donmalar yapabiliyor.
Mavi ekran sorunlarına sebep olabiliyor.
Ömrü hızlı tükenmektedir (Sağlığı hızlı düşüyor).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2020 Saat: 16:46)MMStheHoly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden kullandığı: ucuz olduğu için kullanıyor

En büyük sebebi bu müşterilerinin ucuz fiyat ile gözünü boyamak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.incehesap.com/zalman-wattgiga-k650w-zm650-gvii-650w-power-supply-fiyati-45898/

Aldığım kasa ile uyumlu ise bunu alacağım üstte yazmışsınız riske girmeye gerek yok heryerde frisbynin psuları patlıyor diye geçiyor

Bilgisayarcı takarmı psu'yu?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-12-2020 Saat: 01:58)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://www.incehesap.com/zalman-wattgiga-k650w-zm650-gvii-650w-power-supply-fiyati-45898/

Aldığım kasa ile uyumlu ise bunu alacağım üstte yazmışsınız riske girmeye gerek yok heryerde frisbynin psuları patlıyor diye geçiyor

Bilgisayarcı takarmı psu'yu?

Evet uyumlu. Taktırabilirsin uğraşıp sende takabilirsin zor bir işlem değil.
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping