Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tr.net Forumları Para Kazanma ?
Arkadaşlar 10tr.net forumlardan para kazanmak mümkünmü ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eğer gelen hit iyiyse mümkün. hiç olmadı link kısalt servisleri bu durum için ideal. dediğim gibi var reklamdan kazanma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google reklamları yerleştirilebiliyo mu bilmiyorum. Eğer oluyorsa ondan para kazanılabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben 14 yaşındayım tel. da yok :D sadece pc başındayım annem kızıp duruyo babam ise modemi söküyor :D, Bundan sonra kredi kartı da oluşturamıyorum 18 yaşında da değilim :D Telefon olsaydı en azından TL yükletirdim ama oda yok :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
belki ininal alırsan oraya yüklerler lakin sadece internet üzerinde alışveriş yapabilirsin onunla :) başka kartlar vardı ismini hatırlamıyorum 18 yaş altları için bu söylediklerim :) Youtube video çekersin ordan para kazanabilirsin google reklamı eklersin link kısaltma yaparsın para kazanırsın ama çok fazla kazanmak için emek gerekiyor gerçekten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tmm linki kısalttık bize nasıl para gelcek ?
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2014 Saat: 18:02)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tmm linki kısalttık bize nasıl para gelcek ?

Belirli Bir Tıklama Olunca Para Birikiyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
alla alla kardeşim para nereye birikiyooo :D
bizim cebimize para nasıl gelcek ?
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2014 Saat: 18:18)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: alla alla kardeşim para nereye birikiyooo :D
bizim cebimize para nasıl gelcek ?
Aynen Nasil Gelcek Kartlami Mobillemi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardeşim paralar senin hangi link kısaltma formuna çalıştıysan oraya geliyor . link çeviriyon ve tıklamaya göre belli bir para geliyor ordaki hesabına sonra büyük ihtimal 20 TL Biriktirince Parayı Çekmen mümkün oluyor oda kolay değil tabi baya iyi tıklanması lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site hitiniz iyi ise Forum temanızın > Gruplandırılmamış şablonlar > headruncluide kısmına bc.vc nin vermiş olduğu kodu eklersiniz bazı siteleri muaf tutarak ( 10tr.net, facebook.com, vs ) Onlarda link kısaltması uygulamazsınız ama diğer tüm linkler bc.vc linkine çevrilip size para kazandırır. 10 $ a kadar bc.vc de birikir. Sonra Iban Yada PayPal olarak ödeme alırsınız.

Ayrıca aynı sistemi kullanarak link.tl ilede para kazanabilirsiniz. Yalnız iki kodu birden siteye eklemeyin çakışma yapar.

Üye olmak isteyenlere referans link.
BC.VC
http://bc.vc/?r=46707
Link.TL
http://link.tl/?r=33484

Referanssız linkler
http://bc.vc
http://link.tl

Referansla üye olursanız çıkarıma :D Olmazsanızda canınız sağolsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2014 Saat: 21:58)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben 14 yaşındayım tel. da yok :D sadece pc başındayım annem kızıp duruyo babam ise modemi söküyor :D, Bundan sonra kredi kartı da oluşturamıyorum 18 yaşında da değilim :D Telefon olsaydı en azından TL yükletirdim ama oda yok :D

:D :D :D :D Okurken Sesli Güldüm :D Bende Bi Zamanlar Böyleydim..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-01-2015 Saat: 21:05)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2014 Saat: 21:58)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben 14 yaşındayım tel. da yok :D sadece pc başındayım annem kızıp duruyo babam ise modemi söküyor :D, Bundan sonra kredi kartı da oluşturamıyorum 18 yaşında da değilim :D Telefon olsaydı en azından TL yükletirdim ama oda yok :D

:D :D :D :D Okurken Sesli Güldüm :D Bende Bi Zamanlar Böyleydim..

Eski konuları güncelleme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping