Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minibook ekran sorunu
selam. casper marka bir minibook var. ekrani kirilmis. aldigim bir monitor ile goruntuyu ekrana yansitiyordum. monitor markasi vestel. ne olduysa ekrana goruntu gitmiyor. kablo degistirdim xuzelmedi. goruntu varken mavi isik vardi, suan kirmizi var. sorun nerede. pc baslarken eindows yazisina kadar goruntu var. masaustu goruntusu yok. ne yapmaliyim..
Not. Monitor haricidir. vesteldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mutlaka Klavyede Yanlışlıkla Bir Tuşa Basmışsındır Binevi Projeksiyon Gibi Okulda Ben Projeksiyon İle İlgileniyorum Yansıtmak İÇin Gerekli Bir Tuş Olacaktır Ona Basınca Hem Projeksiyondan Hemde PC den Görüntüyü Alıyor Tekrar Basınca Görüntü Gelir Pcye Birkez Daha Basarsan Görüntü Monitörüne Aktarılacaktır .

Sonbir Ekleme : Windows Tuşu+Shift+ sağ yada sol ok tuşunu kullanın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olmadi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Minibookun Klavyesini Foto Çekip Yollayabilirmisiniz ? 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://hizliresim.com/04VmAD
buyur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlave: bir forumda ekran karti ayariyla oynadigim yaziyor ancak m. Ustune ulasamiyorum nasil yapicam. Sadece boot menusune giriyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bios la oynamış olabilirsin bilgisayarciya goturmelisin.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biosa sadece format icin girdim. Onun disinda ellemedim. Bu arada format atarken ekranda - isareti cikiyor orada kaliyor. Bunun da cevabini merak ediyorum . Bios ayarlari varsayilan..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Klavyeye Dayanarak F7 F8 Tuşlarına Bak Onlar İşe Yarayabilir Alt + F8 Veya F7
Gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10 sn basilui tuttum ikisinede olmadi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2014 Saat: 23:15)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biosa sadece format icin girdim. Onun disinda ellemedim. Bu arada format atarken ekranda - isareti cikiyor orada kaliyor. Bunun da cevabini merak ediyorum . Bios ayarlari varsayilan..

Başka Bir Monitörde Denedin Mi ? Bilgisayarla da İlgili Olabilir Çökmüş Olabilir.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekran yarıda mı kalıyor açılıyor br kısmı gerisi açılmıyor mu?yani başlatıyorsun Windows ekrana geliyor devamı gelmiyor ya ekran kartı yandı kısmen yada işletim sistemi sorunu kabloyla falan alakası yok öyle oksa hiç ekrana görüntü gelmez
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
adminim pc hocasına sordum grafik ayarlarıyla oynadın mı diye sordu. en son ekran boyutunu değiştrmek için grafik ayarlarına girmiştim ondan ötürü olmuştur dıyo.. o ayarlarda yalnızca pc açılınca oluyor. nası düzeltırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternetten araştırma yaptınız mı?; http://www.youtube.com/watch?v=Nf8UReYR5dE
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arastirdim, video baktigim kadariyla istegim bu degil. Ve sorun devam ediyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam mesela biosa girmişsiniz bazen hiç beklemediğiniz yerden hata çıkar biosdaki ayarları tekrar yapın oynadığınız ayarları
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun düzeldi.
merak edenler için: format düzeltti sorunu.
benzeri sorunla karşılaşanlar için öneri => USB Format atmadan önce USB Belleği Bootable yapmanız gerekir.
İlgilenenlere teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping