Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Link kısalt para kazan hakkında bir sorum var
Arkadaşlar ben pek anlamam bu internetten para kazanma işlemlerinden felan. Link kısaltıp para kazanma yani adf.lyı biliyorsunuz ben buna kayıt oldum ettim linkide çıkarttırdım reklam olarak algılamayın ama; http://adf.ly/vnaEf

Para kazandırmıyor yani nasıl desem, tıklanıyor fakat para hiç gelmiyor? Ayrıca diyelim paramız birikti biz bu biriken parayı nasıl çekeceğiz ya da TL'e çevireceğiz? Bilgisi olan arkadaşlar var mı? Paybal diyor fakat ben Paybal felan kullanmam? 

Birde bu MONTH EARNED bizim paramız mı oluyor? AVG. CPM de yazıyor hangisi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kredi kartın yahut paypal hesabın olması lazım,bu sitelerin para yatırma günleri var mesela 10 günde bir belirli bı tıklanmaya ulaşmışsa sana para yatırırlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 02:07)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartın yahut paypal hesabın olması lazım,bu sitelerin para yatırma günleri var mesela 10 günde bir belirli bı tıklanmaya ulaşmışsa sana para yatırırlar.

Diyelimki hiçbirini eklemedik para biriktikten sonra eklesek aktarılmıyormu biriken para?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 02:08)azarmas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-01-2015 Saat: 02:07)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartın yahut paypal hesabın olması lazım,bu sitelerin para yatırma günleri var mesela 10 günde bir belirli bı tıklanmaya ulaşmışsa sana para yatırırlar.

Diyelimki hiçbirini eklemedik para biriktikten sonra eklesek aktarılmıyormu biriken para?

eklemedik derken neyden kastediyorsun ? paypal hesabını kastediyorsan,paran boşa gider.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 02:09)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-01-2015 Saat: 02:08)azarmas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

eklemedik derken neyden kastediyorsun ? paypal hesabını kastediyorsan,paran boşa gider.
Hesap yok şuan neyse parada yok zaten. :D Paybal hesabına aktarılan para dolar olarak mı geçiyor yine? Birde paybaldaki para kalıcı değil mi? 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuyu ve yorumları iyi oku/incele :D http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=68892
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping