Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük 10 Dolar Ve Üzeri Kesin Ödeme Kanıtlı
Güncel + +
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
69 centim oldu.Konu güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel + + +
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 günde en fazla 2 güncel çekebilirsin.
-Ben unutmassam güncel çekerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2015 Saat: 21:32)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 günde en fazla 2 güncel çekebilirsin.
-Ben unutmassam güncel çekerim.
Tamamdır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada bilmeyenler için BAP'ın açılımı = Bonus Ad Points
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bugün bana gelen 3 sayfa $0.002 değerindeki reklamlar.Bol kazançlar :).

ajEPBB.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2015 Saat: 16:11)Jewel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bana gelen 3 sayfa $0.002 değerindeki reklamlar.Bol kazançlar :).

ajEPBB.png
Bu reklamlardan toplam kazancım; 4 cent.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende deniyorum ödeme alan varmı burada
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2015 Saat: 19:05)Vector Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende deniyorum ödeme alan varmı burada

Burada herkes yeni başladı.Ama biraz araştırma yaparsan ödeme alan çok.Google'den araştır.Bu arada sitenin facebooktaki türk grubu budur.Eğer sorununuz varsa gruptan söyleyebilirsiniz ve sorununuzu çözebilirsiniz. @Vector
https://www.facebook.com/groups/1497934283816048/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MY BALANCE: $1.04066  sonunda 1 dolarım oldu.Şimdi 1 dolara reklam alıcam.1 dolara 3100 BAP gelicek.3100 BAP demek 1.55 dolar demek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet arkadaşlar o 1.05 dolara reklam aldım ve 3100 BAP geldi.3100 BAP demek 1.55 dolar demek.Yani bana toplam değerleri 1.55 dolar olan reklamlar gelecek.1.55 dolarlık reklamlardan gelen parayı alıcam ve tekrar reklam alıcam.Böyle böyle BAP'larım artmış olucak.BAP'lar arttıkça gelen reklamların değeride artıcak.

8kzo2Q.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adam burada referans linkini vererek bişeyler yapmaya çalışıyo be ceza almıyor + link 10tr.net dışı..

@TaaRRuz
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 06:11)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adam burada referans linkini vererek bişeyler yapmaya çalışıyo be ceza almıyor + link 10tr.net dışı..

@TaaRRuz

Bilip bilmeden konuşma ve milleti karalamayı bırak.Zaten bu konu Taarruz adminin izniyle sabite alındı.10tr.net dışı link diyorsun.10tr.net para kazanma sitesimi kurulacak :D :D.Güldürdün.Bilip bilmeden kimseyi karalamayı bırak + post kasma.Referans linki demişsin.Ben konuda referans linki göremiyorum ? Konuyu dikkatlice incelemediğin için bilmiyorsun ordan burdan atıyorsun referans linki vs.Milleti karalamayı bırak @Saint
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye gitmek içmin tıklayın yazısı referans linkine bağlıdır yazıya tıklandığında eğer linke dikkatli bakarsanız ref/... kısmını görebilirsiniz
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-02-2015 Saat: 15:37)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteye gitmek içmin tıklayın yazısı referans linkine bağlıdır yazıya tıklandığında eğer linke dikkatli bakarsanız ref/... kısmını görebilirsiniz

Adam hâlâ ref diyor :D.Tıkla siteye gir bakalım ref linki görüyormusun ? Bence bi doktora gözük :).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ref kısmı ne ve nerde ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 8 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform