Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yöntem 2: En Basit Para Kazanma Sitesi (Para Dağıtıyorlar Resmen! 2015)
Arkadaşlar merhaba, yine bir para kazanma konumla hepinize selamlar. Böyle konu paylaşmayalı çok oldu ancak uğruna değdiğim birşey bulamadığım için paylaşmıyordum. Fakat bugün bulduğum bir site var, uzun süredir takip ediyordum ama ödeme gelicek mi, gelmiyor mu emin değildim.
Parayı çok kolay kazanabiliyorsunuz, paypala yükleyebiliyor parayı. 

Sistemi tanıtmaya başlayayım arkadaşlar sistem resmen ücretsiz para kazandırıyor. Referans sistemi mevcut daha sonra, çeşitli ürünler var sitede favorilerseniz kazanıyorsunuz. Puan sistemiyle çalışıyor, 10.000 puan 8 dolar fakat çok basit puan kazanılıyor bigünde hiç uğraşmadan 10.000 puan yapabiliyorsunuz.
Site genellikle para kazanmak isteyenlerin ürün sattığı yer, ama bize bu fayda etmiyor. Biz buraya para kazanmak için geldik. Ancak şöyle bir durum var bu sistemde batacak gibime geliyor sistemi çok inceledim scriptini vs. Çok açığı mevcut. 

Neyse arkadaşlar sistem çok basit zaten linkini vereyim ödeme kanıtlarınıda sizlerle paylaşayım, referans linkimide paylaşacağım üye olursanız çok iyi olur lütfen referans linkimden üye olun...
Günlük ziyarete bile puan veriyor. Çok basit bir sistem, resmen para kazanmanız açısından kurulmuş bi sistem.

10 ve 15 gün arasında para aktarıyor. 
Arkadaşlar yapamadığınız birşey olursa her durumda yardım ederim.

Bu aradada arkadaşlar az önce ilk ödememi aldım;

yMWbG9.png
LaM9Ra.png
2 dolar fake hesapla girmeye çalıştığımdan kesmiş. 

Tıkla siteye üye ol

NOT: Verdiğim linke facebook veya googleyle girenler mail onayı yapmak zorunda değiller, fakat normal üyeler mail onayı yapsınlar aksi taktirde ödeme alamazlar.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler iyiymiş
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlamayanlar videolarıda izleyebilir arkadaşlar, her iki videoyuda izleyin ama online istek istiyorsanız bana buradan sorabilirsiniz sistem hakkında full bilgim mevcut. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler güzel sisteme benziyor.

Hocam konu ile alakadar olmayabilir , bu paypala para gönderiliyor ya. Ben bu parayı acaba banka hesabıma veya ininal kartıma aktarabilirmiyim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 01:18)xFilesTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler güzel sisteme benziyor.

Hocam konu ile alakadar olmayabilir , bu paypala para gönderiliyor ya. Ben bu parayı acaba banka hesabıma veya ininal kartıma aktarabilirmiyim ?

Öncelikle merhaba, 

para paypala aktardıktan sonra paypal üzerinden banka hesabınıza ve kredi kartınıza aktarabiliyorsunuz.

İyi forumlar dilerim.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 01:21)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 01:18)xFilesTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler güzel sisteme benziyor.

Öncelikle merhaba, 

para paypala aktardıktan sonra paypal üzerinden banka hesabınıza ve kredi kartınıza aktarabiliyorsunuz.

İyi forumlar dilerim.
Çok teşekkür ederim . :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistem güzel şimdilik 2350 puanım oldu bu arada sizi takip ediyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 01:36)Rocky Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sistem güzel şimdilik 2350 puanım oldu bu arada sizi takip ediyorum

Teşekkür ederim, bol kazançlar :) 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelliyorum, ilgilenmeyen arkadaşlara ilgilenmelerini öneririm. Resmen kolay para kazandırma yolu 10tr.nette ilk. 
/Güncel bol kazançlar. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
62vzkk.jpg
:) şimdi çekmeye çalışıcam 10 bin olsun bi 
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana nedense verilmedi hatta siparişimi direk silmişler 18 dolarlık sipariş etmiştim.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
QAzdWA.jpg
Hadi bakalım başlarda 2 tanesini kendim yapmıştım inşallah sorun çıkarmaz

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
18 dolarlık takas yaptım beklemede su an
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10.000 Puan Tamamladım Ödemeyi Bekliyorum.

Tekrar Kasıp 20.000 Yapıcam Banka Hesabı Hazır :) İnş ilk Paramı Oturarak Kazanmış Olucam :D

Einstein™ Sayende..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar öncelikle hepiniz süper gidiyorsunuz, ödeme almayan varsa söyleyeyim fake hesaplarla açıp kendi referans linkinize puan kasarsanız tüm puanlarınız öyle olursa ödeme alamazsınız. Fakat 2,3 hesap açmışsanız puanlarınız yeterli puan haline geldiğinde 2,3 hesap puanını paranızdan keserler.
İyi forumlar, kazanmaya devam.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gelmiyorsa vay halima 8 dolar çektim şimdi 6300 puan yaptım bugün 1-2 kere daha 8 dolar çekerim .d 

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenin yasal işlerine göre yaptıysanız normal arkadaşlarınızı soktuysanız reflerden vs. gelir...
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Hep iLLEGAL HESAP Açtım 8$ Dolar Başvuru Yaptım. :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 15:11)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenin yasal işlerine göre yaptıysanız normal arkadaşlarınızı soktuysanız reflerden vs. gelir...
Birincisinde 2 tane kendi hesabım var .d birini çerezleri silerek gizli pencereden birini ise zenmate kurarak yapmıştım inşallah sorun çıkarmaz

diğer tüm hepsi yasal

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sorun çıkarsa çıkanların parasını kesiyor arkadaşlar merak etmeyin, hepsini açmayın yeter...
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping