Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu telefon Android 5.0 (Lollipop) sürümünü kaldırırmı?
Merhabalar.Dün bir konu açmıştım telefonumla ilgili.Telefonu açmayı başardım.Bir süredir güncelleştirmek istiyordum fakat telefon kendisi OTA güncelleştirmediğini fark ettim.Smart Switch`le Samsung Galaxy Grand Prime markalı telefonumu Android 5.0 (Lollipop) sürümüne yükseltmek istiyorum.Telefon bu sürümü kaldırırmı sizce?Araştırdım internette herhangi bir gereksinim konusu bulamadım.
Telefon özellikleri: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_prime-6708.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim Samsung Galaxy Young Jelly Bean kaldırıyorsa, senin telefon da 5.0 sürümlü Android'i kaldırabilir :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim telefonum samsung s3 kaldırıyor benimki kaldırıyorsa seninki hayli hayli kaldırır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaldırır ama biraz kasma olur. Benim telefon samsung s3 android 7.1 kullanıyorum.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adamlar 5.0.2 yüklediğinde kaldırırsa,5.0 hayli hayli kaldırır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır.Teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim benim ablam 5.1.1 kullanıyor grand prime ile :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 13:06)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim telefonum samsung s3 kaldırıyor benimki kaldırıyorsa seninki hayli hayli kaldırır.

Samsung (s3) sürümlerine KitKat sürümünden büyük sürüm yüklenmemektedir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 13:39)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2017 Saat: 13:06)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim telefonum samsung s3 kaldırıyor benimki kaldırıyorsa seninki hayli hayli kaldırır.

Arkadaş rom sistemini bilmiyor galiba :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 13:39)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

CyanogenMod havada karada

her türlü kaldırır ben baya eski bi lg telefonuma 6.0 yüklemiştim daha da iyi oldu performansı hatta. gerçi 300 mb romdu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynı fiyatlarda LG G2 var. Takılmadan Lolipop kullanılabiliyor. 7.0 rootla bile takılmıyor. Telefon seçimini doğru yapın derim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Samsung Galaxy A7 2017 var bende de root bilgisayardan atılıyor benimde bilgisayar yok olsa 7.1 yükleyecektim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 14:18)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynı fiyatlarda LG G2 var. Takılmadan Lolipop kullanılabiliyor. 7.0 rootla bile takılmıyor. Telefon seçimini doğru yapın derim.

Telefon eski zaten :D Yakın zamanda değiştirmek istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping