Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yöntem 2: En Basit Para Kazanma Sitesi (Para Dağıtıyorlar Resmen! 2015)
Yasal olmayan yollarıda mı var ki?
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 15:21)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yasal olmayan yollarıda mı var ki?

evet
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 15:21)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yasal olmayan yollarıda mı var ki?
Bkz : bot kullanmak , kendin hesap açmak gibi
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 15:25)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Bkz : bot kullanmak , kendin hesap açmak gibi

Fakat kendin hesap açarsan ödeme yapmıyorlar, referans linkimden girenlere yardım etmeye 7x24 varım...
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şunlar gelirse devam edicem .d 4gV6W4.jpg

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
internetten para kazan güzeldir ama para yatırma işi yaş iş onun ne paypal nede kredi kartı nakit kadar sağlam birşey yok Ptt üzerinden telefondan konuşarak alınan eşya siz buna inan kolay para kazan saçma buluyorum.gereksiz. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 16:19)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şunlar gelirse devam edicem .d 4gV6W4.jpg

Fakemi kasıyorsun ? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 16:22)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: internetten para kazan güzeldir ama para yatırma işi yaş iş onun ne paypal nede kredi kartı nakit kadar sağlam birşey yok Ptt üzerinden telefondan konuşarak alınan eşya siz buna inan kolay para kazan saçma buluyorum.gereksiz. 

Daha önce ödeme aldım, paypalıda kredi kartıma bağladım banka hesabımdanda aldım neden gereksiz? 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanıtın warmı demek olmuyor bu işler İnanmayın. böyle para kazanma işine :D cocuk inanır anca. 

Tanınmış Sitelerden alışveriş yapıllır böyle neyin ne olduğu siteden hiç bir şey almayın ve ingilice böyle bişe yok. gençler Sakın kanmayın video Markafoni tanınmış sitelerden alınır. .com alım üsüne alış veriş wordpress 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 16:24)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kanıtın warmı demek olmuyor bu işler İnanmayın. böyle para kazanma işine :D cocuk inanır anca.

kardeş adam gibi yorum atacaksan at, konuyu incele bak o ikinci videoya yaşın kaçta senin çocuk inanır diyosun? 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler semih :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanınmış Sitelerden alışveriş yapıllır böyle neyin ne olduğu siteden hiç bir şey almayın ve ingilice böyle bişe yok. gençler Sakın kanmayın video Markafoni tanınmış sitelerden alınır. .com alım üsüne alış veriş wordpress 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 16:37)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tanınmış Sitelerden alışveriş yapıllır böyle neyin ne olduğu siteden hiç bir şey almayın ve ingilice böyle bişe yok. gençler Sakın kanmayın video Markafoni tanınmış sitelerden alınır. .com alım üsüne alış veriş wordpress 

kardeşim işim gücüm yok milletimi kandırıcam? beni deli etme, videolar kanıtlı? iftiramı atıyosun milleti şaşırtıp banmı istiyosun?
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ücretle birşeyde alınmıyor zaten videoları izlesen konuyu okusan anlardın .
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
okudum izledim hiç inanmadım. Sen benm yerimde olsan Ben bu shoping sitesyi ben açsam video alına site koysam 5 dk ban atar ceza verir rapor ederdiniz Öyle deilmi şimdi ben soruom işim gücüm yok diyorsunuz ban yemek istiyorsunuz diyorsunuz yorum yapmakla kımse kımseye ban atmaz ve çünkü yorumumda küfür yok. hakaret yok Bu işi yapıyorsan Öncelikle  yerin adresin cep numaran fax numaran paypay bölümü olur içeri & hepsi ingilizce Ben video İnanmam. Önce site girerim. bakarım güvenlimi sitede güvenli yasal yok. kusura bakma ama bu işler böyle yürümez Görevli olduğun içinde Sana'da inanacak ve konuza güzel deyçek durumda deilim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 16:23)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 16:19)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şunlar gelirse devam edicem .d 4gV6W4.jpg

Hayır tabii youtube kanalının fan sayfası var onların desteğiyle yaptım hemen bunu .d ödemeyi aldıktan sonra 2 katını kasıcam .d 

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 17:35)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 16:23)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hayır tabii youtube kanalının fan sayfası var onların desteğiyle yaptım hemen bunu .d ödemeyi aldıktan sonra 2 katını kasıcam .d 

Ödemeyi bende bu sabah verdim, beklemede şuan 5 - 8 gün arası inceliyorlar zaten referanslarını vs herşeyini 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 16:39)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 16:37)ByPoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tanınmış Sitelerden alışveriş yapıllır böyle neyin ne olduğu siteden hiç bir şey almayın ve ingilice böyle bişe yok. gençler Sakın kanmayın video Markafoni tanınmış sitelerden alınır. .com alım üsüne alış veriş wordpress 

kardeşim işim gücüm yok milletimi kandırıcam? beni deli etme, videolar kanıtlı? iftiramı atıyosun milleti şaşırtıp banmı istiyosun?

Bu adama karışmayın. Sayesinde 21 tl kazandım. Yalan diyen girmesin konuya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ref`inden Üye Oldum.2-3 Dakika Önce Açtım.1050 Puanım Var Hadi Hayırlısı.Para Lazımdu Şu Sıralar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 20:05)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ref`inden Üye Oldum.2-3 Dakika Önce Açtım.1050 Puanım Var Hadi Hayırlısı.Para Lazımdu Şu Sıralar..

rahat puan kazanılıyor, bol kazançlar. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping